ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ 
ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ЗНП ПДАТУ)
Zbìrnik naukovih pracʹ Podìlʹsʹkogo deržavnogo agrarno-tehnìčnogo unìversitetu
PODILLIAN STATE AGRARIAN AND ENGINEERING UNIVERSITY COLLECTION

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 64
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наукові статті мають супроводжуватися необхідним інструментарієм: посиланнями на законодавство, акти офіційного тлумачення, наукову літературу, статистичні, інформаційно-аналітичні та інші дані, що підтверджують їх наукову обгрунтованість.
Науковий матеріал повинен включати вступ, основну частину, висновок і список літератури.
У вступі роз'яснюється мета роботи, дається коротка характеристика проблеми (ситуації), для постановки і вирішення якої підготовлено стаття.
Висновок являє собою пронумерований перелік висновків.
Відповідальність за оригінальність (плагіат) тексту статей, точність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних, географічних назв та інших відомостей, а також за те, що в матеріалах не містяться дані,які не підлягають відкритій публікації, несуть автори наукових праць. Точки зору авторів публікацій можуть не співпадати з точкою зору редакційної колегії. Передрук та переклад статей дозволяється лише за згодою редакції та автора.
Об'єм: наукова стаття - до 1 авторського аркуша, науковий огляд, рецензія, відгук - до 0,5 авт. аркуша (авторський аркуш - 40 тис друкованих знаків, включаючи пробіли).
Матеріали набираються в редакторі Word (шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт, міжрядковий інтервал - 1,5 (полуторний), верхнє поле - 20 мм, нижнє - 20 мм, ліве - 20 мм, праве - 20 мм). Назва (тема) матеріалу набирається прописними літерами. Обов'язкова наявність списку використаних джерел.
Згадка вкладу відомого автора в досліджувані питання допускається шляхом зазначення в дужках його прізвища, ініціалів та року видання відповідної роботи, наприклад: (Іваненко І.М., 1998). Літературні джерела перераховуються в списку в порядку їх згадування в тексті або у алфавітному порядку.

Приклади оформлення списку літератури можна подивитися в докріплених файлах і мають відповідати ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 "БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ЗАПИС . БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ОПИС. Загальні вимоги та правила складання"Дещо упереджене ставлення до вимог чинного стандарту з боку авторів частково пов’язано з тим, що він не містить прямих указівок щодо його поширення на оформлення бібліографічних посилань.

Скорочення слів у тексті наукової публікації мають відповідати ДСТУ 3582:2013 "НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ. ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ. БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ОПИС. СКОРОЧЕННЯ СЛІВ І СЛОВОСПОЛУЧЕНЬ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ"
Разом з тим, у ДСТУ 7152:2010 „Видання. Оформлення публікацій у журналах і збірниках” прямо зазначено, що бібліографічний опис у бібліографічних посиланнях, уміщених у примітках, складають згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1.
Отже, для оформлення прикнижкових/пристатейних списків і бібліографічних посилань слід використовувати саме ці стандарти. Посилання на літературні джерела в тексті наукової статті слід надавати в квадратних дужках [1, с. 56; 7, с. 45–51].
Авторські примітки оформлюються як підрядкові (знак виноски - *).

 

СТРУКТУРА НАУКОВОЇ СТАТТІ  

(відповідно вимог ДСТУ 7152:2010 "Видання. Оформлення публікацій у журналах і збірниках") 

1.  ІНДЕКС УДК  (вирівнювання по  лівому  краю, шрифт  – напівжирний).  Визначити  код  УДК  ви  можете  ТУТ.  
2.  JEL CLASSIFICATION  (вирівнювання по лівому краю, шрифт  –  напівжирний).  Визначити  код  JEL  за  своїми ключовими  словами  ви  можете  ТУТ  : 
3.  Прізвище  та  ім’я  автора  (співавторів,  шрифт  – напівжирний). 
4.  Наук. ступінь, вчене звання; посада. 
5.  Місце  роботи  (повна  назва  структурного підрозділу), населений пункт, країна, кожен співавтор з нового рядка, вирівнювання по лівому краю.  
6.  Електронна адреса авторів. Пункти 5,6 оформляти скритою таблицею , шаблон статті ТУТ
7.  НАЗВА НАУКОВОЇ СТАТТІ (вирівнювання по центру, шрифт – напівжирний, (кегль  шрифту  –  14, прописними літерами); 
8.  Анотація  (кегль  шрифту  –  11,  курсив,  міжрядковий інтервал  –  1),  без  слова  «Анотація»,  абзац  –  1  см, вирівнювання по центру). Обсяг анотації повинен бути не менше  100  слів. Перед  текстом  публікації,  після  назви  і підзаголовних даних; • на мові публікації. !!!  авторське  резюме  на  укр.  мові  для  публікацій  на  інших мовах наводять після публікації. 
9.  Ключові слова (напівжирний курсив) : кегль шрифту – 11, курсив,  міжрядковий  інтервал  –  1,  абзац  –  1  см, вирівнювання  по  центру;  словосполучення використовуються  для  пошуку  статті  в  електронних базах),  повинні  бути  лаконічними,  відображати  зміст  і специфіку рукопису. 
10.  Текст наукової статті. 
11.  Затекстові примітки (якщо такі є). 
12.  Список використаних джерел
13.  References. Застосовується стандарт АРА.
14.  Відомості  про  мову,  з  якої  було  здійснено  переклад публікації  (якщо  до  редакції  надається  аналог опублікованої в іншому виданні статті іншою мовою). 
15.  Дата надходження авторського оригіналу до редакції.  
16.  Відомості  про  продовження  чи  закінчення  публікації (якщо рукопис публікується в декількох номерах).  
17.  Вихідні дані авторів та назва статті, резюме українською мовою  для  публікації  на  інших  мовах  або  авторське резюме  та  ключові  слова на  англійській  (якщо мова статті  українська)  та  рос.  мовах  (приклад  відомостей про  вч.ступінь,  вч.  звання,  посади  в  англомовному середовищі наведено ТУТ ).

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites