ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ 
ПОДІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ЗНП ПДАТУ)
Zbìrnik naukovih pracʹ Podìlʹsʹkogo deržavnogo agrarno-tehnìčnogo unìversitetu
PODILLIAN STATE AGRARIAN AND ENGINEERING UNIVERSITY COLLECTION

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
При оцінці рукопису редакційна колегія прагне до недопущення конфлікту інтересів між її членами, рецензентами, видавництвом журналу і авторами.
При виникненні будь-якого конфлікту інтересів (у тому числі викликаного конкурентними, спільними та іншими відносинами членів редакційної колегії, рецензентів, видавництва журналу з авторами рукописи або організаціями, пов'язаними з її підготовкою), що виключає незалежну оцінку рукопису, відповідні особи повинні взяти самовідвід, передавши свої повноваження щодо прийняття рішення іншому члену редакційної колегії або певному їй рецензенту.
Члени редакційної колегії спільно з рецензентами та видавництвом журналу приймають адекватні відповідні заходи у разі етичних претензій, що випливають з розгляду або опублікування рукописів.
Для цього редакційна колегія взаємодіє як з їх авторами, так і з незалежними експертами (відомі вчені, практики, освітні організації, науково-дослідні установи, асоціації та спілки).
Всі автори повинні розкривати у своїх рукописах фінансові та інші обставини, які можуть бути сприйняті як такі, що здійснили вплив на результати або висновки дослідження і викликали конфлікт інтересів: роботу за наймом, консультування, наявність акціонерної власності, отримання гонорарів, надання експертних висновків, подача патентної заявки або реєстрація патенту, отримання грантів й інше фінансове забезпечення.
Члени редакційної колегії, рецензенти або видавництво, що надали переконливі докази того, що твердження або висновки, що містяться в публікації, явно помилкові, повідомляють про це голови редакційної колегії, який приймає рішення про внесення в рукопис змін, вилучення тиражу, публічному інформуванні юридичної спільноти або спростуванні раніше опублікованої інформації, а також інші рішення, відповідні ситуації.
Членам редакційної колегії, рецензентам, видавництву не дозволяється використання в будь-яких формах без письмової згоди авторів інформації з неопублікованих рукописів.
Така інформація не розголошується і не може використовуватися рецензентами, членами редакційної колегії, видавництвом журналу з метою отримання особистої вигоди.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites